@šperky z prírody

Moja nová kreatívna činnosť je výroba šperkov zo živice. Keďže často chodím do prírody, tam si aj nachádzam materiály, ktoré zalievam do živice. Niektoré sú číre s machom, drevom, kvietkami, alebo s pridaním farebných pigmentov z rôznych hornín, či mušlí... viac i na www.burgr-woodart.sk  

- niečo zo šperkov nájdete aj na stránke so športovým oblečením na turistiku a originálnymi ponožkami: www.pherun.eu

Pripravujem e-shop. 

@šperky z prírody

Ručne vyrobené šperky zo živice s použitím prírodných materiálov (mach, papradie, kvietky, lístky, káva...), ale i s hudobnou témou. Každý z nich je originál. Zatiaľ sú to prívesky. Prívesok je buď na kovovom očku, alebo šlupničke, šnúrka je elastická. Pre ,,kávoholikov" :-) máme všetko aj s kávou. Pripravujeme aj ďalšie: náušnice, prstienky, náramky. Cena je uvedená dole + poštovné 2,5€. Cenu každého šperku ešte osobne upresníme, keďže je to ručná práca a vždy originál. Pri objednávke nad 40€ je doprava grátis. Doklad bude priložený k tovaru. Ak sa Vám páči nejaký prívesok a práve nie je na sklade, vyrobíme na požiadanie. Pri odbere viac kúskov pribalíme i darček. Kontaktujte nás mailom, telefónom, sme aj na fb i instagrame: @šperky z prírody (burgr.eva@gmail.com, 0907920193) Stále pribúdajú nové kúsky, každý je iný, originálny. Príďte sa pozrieť "na živo." :-)

STAROSTLIVOSŤ o ŽIVICU

-chráňte prívesok pred stykom s parfémom, alebo spotenou pokožkou, môže zmatnieť, ale je možné ho po čase preleštiť jemnou hodvábnou handričkou(napr. na okuliare), znova získa svoj lesk. 

-strieborná retiazka tiež môže časom stmavnúť, stačí očistiť handričkou na striebro a opäť bude ako nová. 

-retiazka a komponenty z nehrdzavejúcej ocele nepotrebujú špeciálnu starostlivosť.